0_Maqedoni.Portal SQSektori civil SQ

Pa ujë nesër do të jetë fshati Bojanë në Saraj

Banorët e fshatit Bojane në Saraj nesër do të jenë pa ujë, njofton NP "Ujësjellës dhe kanalizim" - Shkup.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle