0_Maqedoni.Portal SQSektori civil SQShoqëri SQ

Pa ujë nesër disa rrugë në Çair

Për shkak të kyçjes së ujësjellësit në rrugën "Dizhonska", nesër nga ora 9:00 pa ujë do të mbeten përdoruesit e një pjese të rrugëve "Dizhonska" dhe "Kosta Abrasheviq", si dhe IPSH "Nëna Tereza" (gjinekologjia Çair).

Butoni Kthehu në krye
Mbylle