0_Maqedoni.Portal SQShkup SQShoqëri SQ

Pa ujë nesër disa pjesë të komunës Qendër, Çair dhe Butel

Ndërprerje të furnizimit me ujë nesër do të kenë shfrytëzuesit në disa pjesë të komunës Qendër, Çair dhe Butel kumtoi QRMK pas njoftimit nga NP Ujësjellësi dhe kanalizimi.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle