0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

Pa ujë nesër banorët e Kopanicës dhe Bukoviqit në komunën Saraj

Për shkak të pastrimit dhe dezinfektimit të rezervuarit në vendin e populluar Kopanicë nesër prej ora 08:00 pa ujë do të mbesin banorët e vendit të populluar Kopanicë dhe Bukoviq në komunën Saraj.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle