0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShkup SQShoqëri SQ

Pa ujë konsumatorët e një pjese të zonës së dytë të Priporit

Konsumatorët e një pjese të rrugës "Hristo Tatarçev" në zonën e dytë të Priporit sot do të kenë ndërprerje të furnizimit me ujë, njoftoi Ndërmarrja Publike "Ujësjellësi dhe Kanalizime" - Shkup.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle