0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Pa ujë konsumatorët e Matkës së Epërme

Ndërprerje në furnizimin me ujë sot do të kenë konsumatorët e Matkës së Epërme, kumtoi NP Ujësjellës dhe Kanalizimi.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle