0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQShkup SQShoqëri SQ

Pa ujë disa rrugë të Shkupit dhe fshatrat Batincë dhe Lubosh

- Për shkak të një defekti në rrjetin e ujësjellësit F1 në rrugën "Kuzman Shapkarev" 3b, sot ndërprerje të furnizimit me ujë do të kenë shfrytëzuesit e rrugëve "Kuzman Shapkarev", "Gostivarska", "Boris Serafov", "Zhedenska", "Smilevska" dhe "Cërnogorska".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle