0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQShkup SQShoqëri SQ

Pa ujë disa rrugë të komunës së Çairit

ër shkak të defektit në rrugë, pa ujë sot do të jenë shfrytëzuesit e rrugëve “210”, “Kosta Abresheviq” "Ordan Çopella"dhe një pjesë e “Cvetan Dimovit” në komunën e Çairit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle