0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Pa ujë disa pjesë të Taftalixhes

Për shkak të një defekti rrugor f-400mm në udhëkryqin mes "Teodosij Golloganov" dhe "Ankara", prej orës 7:00 është ndërprerë furnizimi me ujë më disa pjesë të Taftalixhes.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle