0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQShkup SQShoqëri SQ

Pa ujë disa pjesë të Kisella Vodës

- Pa ujë sot prej orës 9 janë shfrytëzuesit në një pjesë të rrugës "Hristo Tatarçev" dhe krahu 2 në komunën e Kisella Vodës, ndërsa presion të ulur do të kenë një pjesë e shfrytëzuesve në lagje, njoftoi NP Ujësjellësi dhe Kanalizimi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle