Lajme nga komunat SQShkup SQ

Pa ujë disa lagje të Shkupit

Pa ujë sot nga ora 9:40 do të jenë konsumatorët nga rrugët “Maleshevska”, “Ailska”, Andreja Petkoviq” dhe “Branko Zarevski” në Shkup.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle