0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShkup SQShoqëri SQ

Pa ujë banorët e Draçevës dhe Lisiçes së Poshtme

Banorët e lagjeve Draçevë dhe Lisiçe e Poshtme prej orës 9:00 do të jenë pa ujë për shkak të një defekti në rrugën “Rumena Haxhipanzova pn”, informon “Ujësjellësi dhe kanalizimi”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle