0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQShkup SQShoqëri SQ

Pa rrymë sot disa pjesë në Ilinden, nesër në Zelenikovë dhe Qendër

- Për shkak të intervenimeve teknike në rrjetin elektroshpërndarës, pa energji elektrike sot do të jenë një pjesë e shfrytëzuesve të lagjes Ilinden, ndërsa nesër një pjesë e komunave Zelenikovë dhe Qendër.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle