0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Pa rrymë një pjesë e Aerodromit, Kisella Vodës, Sopishtes dhe Ilindenit, pa ujë një pjesë e Karposhit

Pa rrymë sot do të jenë shfrytëzuesit e një pjese të komunave Aerodrom, Kisella Vodë, Sopishte dhe Ilinden, ndërsa një pjesë e Komunës së Karposhit di të mbetet pa ujë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle