0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Pa rrymë nesër një pjesë e shfrytëzuesve në karposh, Gazi Babë dhe Saraj

Pa energji elektrike për shkak të ndërhyrjeve teknike në rrjetin elektrik distributiv, nesër pa energji elektrike do të mbetet një pjesë e shfrytëzuesve në disa komuna të Shkupit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle