0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQShkup SQShoqëri SQ

Pa rrymë nesër disa pjesë të komunave Kisella Vodë, Karposh dhe Butel

- Qendra Rajonale për Menaxhim me Kriza e Qytetit të Shkupit, pas njoftimit të pranuar nga EVN, i njofton qytetarët se për shkak të një intervenimi teknik në rrjetin e shpërndarjes së energjisë elektrike, nesër pa rrymë do të mbeten disa pjesë të komunave Kisella Vodë, Karposh dhe Butel.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle