0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQShkup SQShoqëri SQ

Pa rrymë nesër disa pjesë të Karposhit, Kisella Vodës dhe Sarajit

- Pa energji elektrike nesër do të jenë shfrytëzuesit në disa pjesë të komunave Karposh, Kisella Vodë dhe Saraj.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle