0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQSektori civil SQShoqëri SQ

Pa rrymë nesër disa pjesë të Aerodromit, Sopishtës dhe Karposhit

Qendra rajonale për menaxhim me kriza - Shkup ka njoftuar se nesër pa rrymë do të mbeten disa pjesë të komunave Aerodrom, Sopishtë dhe Karposh.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle