0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQShkup SQShoqëri SQ

Pa rrymë nesër disa fshatra në Saraj

- Pa rrymë elektrike nesër do të mbesin një pjesë e komunës Karposh dhe disa fshatra të Sarajit. Nga EVN Maqedoni SHA informojnë se ndërprerja do të jetë për shkak të intervenimeve tashmë të caktuara teknike.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle