0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Pa rrymë nesër disa pjesë të komunave Ilinden dhe Kisella Vodë

Pa energji elektrike nesër për disa orë do të jenë shfrytëzuesit nga komunat Ilinden dhe Kisella Vodë, kumtoi QRMK pas njoftimit nga EVN Maqedoni.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle