0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQShkup SQ

Pa rrymë dhe ujë nesër disa komuna të Shkupit

- Pa rrymë nesër do të jenë shfrytëzuesit e komunave Sopishtë, Qendër, Aerodrom, Karposh, Çuçer Sandevë dhe Gjorçe Petrov, ndërsa pa ujë një pjesë e shfrytëzuesve të komunave Qendër, Kisella Vodë dhe Saraj.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle