0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQZgjedhjet Lokale 2021

Pa probleme kaloi votimi i të sëmurëve, të pafuqishmëve, personave me Kovid-19 dhe të burgosurve, kanë votuar 10.653 persona

- Pa problem kaloi votimi në Zgjedhjet Lokale 2021 për të sëmurët, të pafuqishmit dhe personat me Kovid-19 dhe në vetizolim, aplikimet e të cilëve janë pranuar nga komisionet komunale zgjedhore, të burgosurit, personat në paraburgim. Sot gjithsej kanë votuar 10.653 votues, informoi sonte në konferencë për media zëdhënësja e Komisionit Shtetëror të Zgjedhjeve (KSHZ), Lupka Guguçevska.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle