Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Pa përparim për sanksionet e BE-së ndaj naftës ruse, Hungaria ka frikë për ekonominë e saj

Komisioni Evropian sot kumtoi se presidentja fon der Lajen ka dëgjuar preokupimin e qeverisë hungareze për sanksionet e propozuara për naftën ruse dhe se vazhdon të punojë për zgjidhje, njoftoi korrespondentja e MIA-s nga Brukseli.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle