0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Pa maska ​​në hapësira të mbyllura me përjashtime të caktuara, bie numri i të infektuarve me KOVID-19

Pas dy vitesh, dje në seancën e qeverisë është marrë vendim të hiqet mbajtja e detyrueshme e maskës mbrojtëse nga KOVID-19, me përjashtim të transportit publik (autobus, tren, aeroplan, taksi. ), institucionet shëndetësore, barnatoret, institucionet e përkujdesit për personat e moshuar dhe personat me nevoja të posaçme.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle