0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQServise informuese SQShkup SQ

Pa energji elektrike një pjesë e konsumatorëve të Qendrës dhe Butelit

Për shkak të ndërhyrjeve teknike në rrjetin elektro shpërndarës pa energji elektrike sot do të jenë një pjesë e konsumatorëve në komunat e Shkupit Qendër dhe Butel, kumtoi QRMK-ja.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle