0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Pa energji elektrike nesër pjesë të lagjes Ostrovo, Kapishtec,11 Tetori dhe Karposh

Pa energji elektrike për disa orë nesër do të jenë shfrytëzuesit e disa pjesëve të komunave Aerodrom, Qendër, Kisella Vodë dhe Karposh, ndërsa shkaku janë ndërhyrjet teknike në rrjetin e shpërndarjes së energjisë elektrike, njoftoi Qendra rajonale për menaxhimin me kriza – Qyteti i Shkupit, pas marrjes së njoftimit nga EVN.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle