0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQShkup SQ

Pa energji elektrike nesër disa pjesë të Qendrës dhe Sarajit

Qendra Rajonale për Menaxhim me Kriza të Qytetit të Shkupit bëri të ditur se për shkak të ndërhyrjeve teknike në rrjetin elektro shpërndarës nesër pa energji elektrike do të jenë konsumatorët në disa pjesë së komunave Qendër dhe Saraj.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle