0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Pa energji elektrike nesër dhe pasnesër disa pjesë të Shkupit

Për shkak të ndërhyrjeve teknike në rrjetin e shpërndarjes së energjisë elektrike nesër dhe pasnesër pa energji elektrike do të mbesin pjesë të shfrytëzuesve nga komunat Saraj, Qendër, Çucer Sandevo dhe Kisela Vodë, kumtojnë nga QRMK-Shkup.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle