Lajme nga komunat SQShkup SQ

Pa energji elektrike kompania “Xhonson Meti” dhe disa fshatra në Shkup

Pa energji elektrike nga ora 8:55 deri në ora 11 do të mbesin objektet e kompanisë “Xhonson Meti” në zonën industriale Bunarxhik të komunës së Ilindenit, ndërsa nga ora 9 deri në ora 13 konsumatorët e një pjese të rrugës “Jakupica” në vendbanimin Draçevë dhe një pjesë e fshatit Brazda në komunën e Çuçer Sandevës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle