0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Pa energji elektrike dy rrugë, në Karposh dhe Qendër

 Pa energji elektrike nga ora 8.30 deri në orën 15 sot do të jenë konsumatorët e rrugës "Kostrurski Heroi" numër 2 në Komunën e Karposhit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle