0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Pa energji elektrike disa vendbanime në rrethinën e Shkupit

Nga EVN Maqedoni SHA informojnë se nesër pa energji elektrike do të jenë disa pjesë të Shkupit dhe disa vendbanime në rrethinën e qytetit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle