0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQShkup SQ

Pa energji elektrike disa rrugë të komunave Gjorçe Petrov, Kisella Vodë, Karposh, Gazi Babë dhe Aerodrom

Disa rrugë të komunave të Shkupit, në Gjorçe Petrov, Kisella Vodë, Karposh, Gazi Babë dhe Gjorçe Petrov do të mbesin pa energji elektrike.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle