0_Maqedoni.Portal SQShkup SQShoqëri SQ

Pa energji elektrike disa rrugë në Aerodrom dhe Gjorçe Petrov

Për shkak të punëve teknike tashmë të caktuara pa energji elektrike nesër do të mbesin disa rrugë në Aerodrom dhe Gjorçe Petrov.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle