0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Pa energji elektrike disa pjesë të Qendrës, Aerodromit dhe Kisella Vodës

Për shkak të ndërhyrjeve teknike pa energji elektrike në periudha të caktuara kohore do të jenë disa pjesë të Qendrës, Aerodromit dhe Kisella Vodës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle