0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQShkup SQShoqëri SQ

Pa energji elektrike disa pjesë të Kisela Vodës, Çairit, Karposhit dhe Sopishtes

Nga ora 08:00 deri në ora 15:30 nesër (21 shtator), pa energji elektrike do të jenë shfrytëzuesit një pjesë e rrugës "Gjorgji Sugare" 16 dhe rr. "Mihail Çekov" numër 4 dhe 9 në komunën e Kisela Vodës, kumtoi Qendra për menaxhim me kriza pas njoftimit nga EVN Maqedoni sh.a.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle