Lajme nga komunat SQShkup SQ

Pa energji elektrike disa pjesë të Karposhit dhe Sarajit

 Pa energji elektrike nesër në periudhën prej orës 05.00 deri në 08.00 do të jenë objektet në afërsi të spitalit Bardovc dhe urës së lumit Lepenc, në komunën Karposh, derisa prej orës 08.00 deri në 14.00 objektet në afërsi të pishinës së Komunës së Sarajit.

Shkup, 19 korrik 2021 (MIA) – Pa energji elektrike nesër në periudhën prej orës 05.00 deri në 08.00 do të jenë objektet në afërsi të spitalit Bardovc dhe urës së lumit Lepenc, në komunën Karposh, derisa prej orës 08.00 deri në 14.00 objektet në afërsi të pishinës së Komunës së Sarajit.

Siç informojnë nga Qendra Rajonale për Menaxhim me Kriza të Qytetit të Shkupit, ndërprerje është për shkak të ndërhyrjeve teknike në rrjeti elektro shpërndarës të EVN-së. ar/

 

 

Butoni Kthehu në krye
Mbylle