0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Pa energji elektrike disa pjesë të Ilindenit, Karposhit dhe Sarajit

Pa energji elektrike nesër do të jenë konsumatorët e disa pjesëve të komunave Ilinden, Karposh dhe Saraj.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle