0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQShkup SQShoqëri SQ

Pa energji elektrike disa pjesë të Butelit, Çairit, Karposhit, Gjorçe Petrovit, Kisela Vodës dhe Sopishtes

Pa energji elektrike nesër do të mbesin disa pjesë të komunave si Buteli, Çairi, Karposhi, Gjorçe Petrovi, Kisela Voda dhe Sopishte.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle