0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQSport.Slajder SQ

Ovacione, fotografi dhe autografe në debutimin e Mesit

Killian Mbape ishte golashënuesi i dyfishtë në fitoren e katërt radhazi të mbrëmshme të PSZH-së në kampionatin francez me rezultat 2: 0 në Rejms, por ylli i mbrëmjes ishte Lionel Mesi me paraqitjen e tij debutuese për klubiн parisien.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle