Botë SQBotë.Portal SQLajme nga bota SQ

Ostin: SHBA-ja do të pengojë ringjalljen e sërishme të Al Kaedës

Sekretari amerikan i Mbrojtjes Lojd Ostin konsideron se organizata terroriste e Al-Kaedës, e cila e shfrytëzoi Afganistanin si bazë për sulmin ndaj SHBA-së para 20 viteve, mund të përpiqet t’i ripërtërijë operacionet pas tërheqjes së SHBA-së dhe marrjes së pushtetit nga ana e talebanëve.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle