0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Osmani-Varhei: Mbajtja e konferencës së parë ndërqeveritare sa më shpejtë

Perspektiva evropiane e Maqedonisë së Veriut, marrëdhëniet e mira fqinjësore, nismat rajonale dhe pritshmëritë për periudhën që vijon, në prag të Këshillave të dhjetorit, si mundësi për hap pozitiv në fazën e ardhshme në procesin tonë euro-integrues, ihsin në fokus të takimit të ministrit të Punëve të Jashtme, Bujar Osmani me komisionerin e BE-së për Fqinjësi dhe Zgjerim, Oliver Varheji.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle