0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Osmani: Urime KOM-it dhe të gjithë besimtarëve që kanë pritur gjatë për këtë vendim të drejtë

Shefi i diplomacisë Bujar Osmani uroi KOM-in de të gjithë besimtarët me rastin e vendimit të KOS-it për pranimin e autoqefalisë së KOM-OA.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle