0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQPolitikë SQSektori civil SQShoqëri SQ

Osmani: U shtrijmë dorën atyre të cilët kanë më së shumti nevojë për momentin

Sollëm vendim t’ua shtrijmë dorën atyre të cilët për momentin kanë më së shumti nevojë. Ata janë njerëzit nga Afganistani, aleatë tanë dhe familjet e tyre, theksoi në postimin në fejsbuk, ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle