0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Osmani – Turkoviq: Rajonit i nevojitet prani e shtuar dhe kredibile e BE-së dhe NATO-s

- Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani ndodhet në vizitën e parë të punës në Sarajevë, sot realizoi takim me Zëvendëskryetaren e Këshillit të Ministrave dhe Ministren e Punëve të Jashtme të Bosnje dhe Hercegovinës, Bisera Turkoviq.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle