0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQUncategorized SQ

Osmani: T’ju kundërvihemi provokimeve dhe atyre të cilët nuk dëshirojnë marrëdhënie të mira mes Shkupit dhe Sofjes

Qëllimi i vizitës sime në Sofje është thellimi i marrëdhënieve mes Maqedonisë së Veriut dhe Bullgarisë, si dhe përforcimi i bashkëpunimit institucional, deklaroi ministri i Punëve të Jashtme Bujar Osmani në intervistë për emisionin “Bota dhe ne” në Televizionin kombëtar bullgar (BNT).

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle