0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Osmani sot dhe nesër në Forumin e Dubrovnikut

Ministri I Punëve të Jashtme, Bujar Osmani, sot dhe nesër do të marrë pjesë në Forumin tradicional të Dubrovnikut, këtë vit tematikisht I titulluar “Gjeopolitika ‘post’ – pandemike – bashkësi në një botë të ndarë”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle