0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Osmani: Si anëtare e NATO-s përgatitemi për të gjitha rreziqet drejt sigurisë së përbashkët

Deri tani rreth 40 shtetas tanë në Ukrainë janë paraqitur për evakuim nëse vjen deri te gjendja e luftës në atë vend. Ministria e Punëve të Jashtme (MPJ) para disa javë ka formuar grup pune dhe ka kontaktuar që bëjë plane për tërheqjen e tyre eventuale, ka thënë ministri Bujar Osmani.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle