0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Osmani- Shveng: Ballkani Perëndimor duhet të jetë prioritet kryesor i BE-së

Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani është takuar me Krista Shveng, kryetare e Komitetit Ekonomik dhe Social Evropian- KESE.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle