0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Osmani: Shpresoj që hetimi do të zhvillohet në mënyrë themelore, të përcaktohen arsyet e vërteta për tragjedinë

Shpresoj që ky hetim do të zhvillohet në mënyrë themelore, të përcaktohen arsyet e vërteta për tragjedinë dhe nëse e vërteta ka faktor njerëzor pas saj, të ndërmerren të gjitha masat e domosdoshme. Dje kishin konferencë shtypi edhe ministri i Transportit dhe ministri i Punëve të Brendshme, i treguan qëndrimet e tyre dhe më kompetente është megjithatë atra të tregojnë një qëndrim në lidhje me atë se kush ka përgjegjësi, deklaroi sot në Sofje ministri i Punëve të Jashtme Bujar Osmani.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle