0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Osmani – Shmit: Maqedonia e Veriut e gatshme të kontribuoj për deeskalimin e gjendjes rreth Ukrainës

Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Maqedonisë së Veriut Bujar Osmani realizoi bisedë telefonike me sekretaren e Përgjithshme të OSBE-së Helga Shmidt, në lidhje me zhvillimet e fundit në dhe rreth Ukrainës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle